Přehled článků Aktuálně akce církev

Mistrovská díla v Brně

Pátý ročník konference Encounter pořádané odborem mládeže AC se letos konal 26.–28. 10. v base campu CityHouse Brno. Konference nesla podtitul Masterpiece a jejím stěžejním tématem byla identita.

Encounter (foto Ondřej Skotnica)

„Chtěli jsme mladým lidem předat to, že jsou záměrně stvořeni Bohem a jsou jeho děti,“ vysvětlila výběr tématu vedoucí akce Kateřina Moldanová. Rekordních 220 účastníků čekaly semináře, praktické workshopy, večerní bohoslužby, večer chval, fun night plná her a talk show o roli muže a ženy. „Netradičním bodem byl program rozdělený pro kluky a holky, kde jsme šli v některých tématech více do hloubky. Zvláštními hosty bylo pět amerických baletek, které zahájily celý program tancem a další den měly několikaminutové taneční vystoupení s poselstvím,“ doplnila Moldanová.

Účastníci akci hodnotili pozitivně a ocenili i přesah do praktického života. „Nejvíce ... se mi líbilo, když byly semináře na témata, která jsou nebo byla většinou ve společnosti, ať už křesťanské, nebo nevěřící, tabu. Dalo mi to nový nadhled a pomohlo mi to i v určitých rozhodnutích,“ napsala jedna z nich.

Odemkněte si kompletní obsah webu!

Všechny články ke čtení i poslechu již od 41 Kč/měsíc. První měsíc jen za 1 Kč!

Koupit předplatné